Jak lepiej organizować swój czas w nowym roku?   Jako początkująca studentka, osoba powoli wkraczająca w dorosłe życie, zaczynająca swoją pierwszą pracę postanowiłam w końcu zakupić kalendarz. Oczywiście poszukiwania zaczęłam od przeglądania propozycji ze stron internetowych i tak też natknęłam się na plannery. Ostatecznie po obejrzeniu wielu ofert zdecydowałam się na ten od Miss Planner i nie żałuję swojej decyzji, chociaż byłam przez wiele osób krytykowana co do zakupu tak drogiego ”kalendarza”, bo cóż… 150 zł to nie mała cena za taką przyjemność. Jednak nie żałuję swojej decyzji, ponieważ planner skradł moje serce.


   Zacznijmy od tego, że przyszedł przepięknie opakowany, co jest miłym dodatkiem, zwłaszcza, jeśli ktoś tak jak ja zwraca uwagę na estetykę i sam lubi ciekawie pakować np. prezenty.

  Najtrudniejszy okazał się wybór koloru. Pudrowy róż był równie piękny jak delikatna zieleń. Jednak po długim namyśle stwierdziłam, że druga opcja będzie bardziej ”dorosła” i poważna.


Czym planner różni się od kalendarza?

   Głownie tym, że nie ma określonych konkretnie dat, sami planujemy która strona przypadnie na dany dzień. Dla mnie jest to świetna opcja, ponieważ mam możliwość zaplanowania tylko tych dni, które mam bardziej zabiegane i dzięki temu nie marnuje pustych stron jak byłoby to w przypadku zwykłego kalendarza.

   Mis planner jest w formie ala segregatora, więc mogę do niego wpinać również własne kartki, co jest bardzo pomocną opcją. Można też skorzystać z kieszonek, u mnie przednie posłużyły do przechowywania wszelkich samoprzylepnych karteczek.


   Na samym początku możemy znaleźć bardziej tradycyjny kalendarz.


   Jeśli to nam nie wystarcza możemy wypisać w każdym tygodniu najważniejsze wydarzenia na specjalnie przygotowanej stronie. 


   Dodatkowo w planerze znajdziemy miejsce do zapisywania naszych pomysłów i inspiracji, książek które chcemy przeczytać i filmów, które chcemy obejrzeć. 


Moim dodatkiem było wypisanie na każdej stronie cytatów. Jedne mają motywować, inne inspirować. Ogólnie mówiąc sprawiać by dzień był lepszy. :) Jak jest z jakością? 

Jest wykonany na prawdę solidnie i sądzę, że posłuży mi przez bardzo długi czas. Wystarczy tylko zmieniać wkłady. :) 


  Oczywiście wygląd naszego plannera zależy od nas samych. Dostępne są różne wersje wkładów, jak również zwykłe białe strony do planowania dnia na swój własny sposób. 

A wy korzystacie z plannerów czy może wolicie tradycyjne kalendarze? 

Share this:

CONVERSATION

5 komentarze:

 1. what a great post! :)

  http://itsmetijana.blogspot.rs/

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny planner, ja mam kalendarz-ale używam go wyłącznie w pracy(swój czas poza nią wole przeznaczyć na relaks)

  OdpowiedzUsuń
 3. Musze o czyms takim pomyslec bo caly czas mi brakuje czasu:(


  WWW.KARYN.PL

  OdpowiedzUsuń
 4. Z planowaniem problemu nie miałam ale to bardzo fajnie wyglada :)

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie ostatnio zastanawiałam się nad zakupem tego plannera i Ty ostatecznie mnie do tego przekonałaś :)

  OdpowiedzUsuń